תכשיטים לגבר

תכשיטים לגבר, יש דבר כזה?

בעבר ידענו כי תכשיטים זהו תחום שקשור רק לאישה. כבר בשחר ההיסטוריה פגשנו את הצמידים אותם העניק אליעזר עבד אברהם לרבקה. אך עם השנים אנחנו עדים לכך כי גם הגברים נהנים להתקשט בתכשיטים. אמנם לא באה כמות כמו האישה ולא באותו סגנון של תכשיטים. אך בכל זאת, גם הגבר מוצא לעצמו את התכשיטים המתאימים לו ולאופי הגברי.

תכשיטים זה כבר מזמן לא רק תחום השמור לנשים בלבד. גם הגבר נהנה להתקשט בתכשיטים. אמנם לא באותו סדר גודל כמו האישה וגם לא באותה כמות כמו האישה. אך בהחלט ניתן לומר כי הגבר של היום נהנה מסט תכשיטים לא קטן ולא רע בכלל…

שעונים לגבר

שעונים לגבר זה כבר לגמרי לא נושא חדש אך כיום מקבלים השעונים לגבר מקום של כבוד. קיימים כיום שלל דגמים ואפשרויות רבות של שעונים מיוחדים ומושקעים. אלו מאפשרים לכל אחד לבחור את השעון הייחודי והמתאים לו כאשר במקרים רבים הוא מהווה תכשיט של ממש. השעונים המוצעים כיום לגבר הם כבר ממש לא רק שעונים פונקציונליים שבאים להראות את השעה… השעון מהווה תכשיט וקישוט של ממש כאשר כל אחד יכול היום למצוא את השעון שהוא יראה בו את הביטוי האישי שלו ואת התכשיט המתאים לו ולאופי שלו.

צמידים, שרשראות ועוד תכשיטים לגבר

מלבד השעונים יש לנו גם חפתים, צמידים, שרשראות ואפילו עגילים לגבר . קיימים כיום דגמים רבים של טבעות המתאימות לגברים ונראה כי רבים נהנים לענוד טבעות מעבר לטבעת הנישואין. אך על מנת שהטבעת אכן תהיה נאה ותתאים למטרה אשר לשמה היא נרכשת, חשוב מאוד להתאים אותה לאופי של האיש אשר אמור לענוד את אותה טבעת. על כן אם מדובר בטבעת הנקנית בתור מתנה, חשוב מאוד לברר היטב מה הסגנון של האיש שאמור לקבל את המתנה, מה הוא אוהב ולמה הוא מתחבר. לא כל גבר אוהב טבעות וגם מי שכן לא תמיד יתחבר לכל סוג של טבעת.

מצאנו עבורכם תכשיטים לגבר, שגם גבר גבר יאהב:

צמיד עוד לגבר של המותג פוסיל:

צמיד עור לגבר

שרשרת לגבר של המותג ארמני:

 

 

 

 

 

שרשרת לגבר ארמני

טבעת לגבר של המותג דיזל:

 

טבעת לגבר

 

מלבד הסגנון או הדוגמא, חשוב מאוד לשים לב גם למידה המדויקת של הטבעת ולרמת הנוחיות שלה. יש טבעות שהן מציקות במיוחד והן לא נוחות בעליל. טבעת שדוקרת או טבעת שמציקה על האצבע היא טבעת שלא תהיה בשימוש. מלבד הדוגמא יש לשים לב להתאמה מדויקת מבחינת המידה. כאשר הטבעת גדולה מידי היא עלולה לנשור מבלי שעונד הטבעת ישים לב לכך. אם הטבעת תהיה קטנה מידי היא שוב לא תהיה שימושית.

על כן, לפני שיוצאים לרכוש טבעת לגבר יש לבדוק היטב את כל הנתונים הללו ורק לאחר שיש לנו הן את המידה המדויקת והן את המידע בדבר הטעם האישי של הגבר ועל ההעדפות שלו נוכל להתקדם הלאה לטבעת המרשימה שתשדר יוקרה ותהיה נוחה ונעימה על האצבע.

Check Also

קריסטלים סברובסקי

7 עובדות על הקריסטלים של סברובסקי

אם אתם מבינים בתכשיטים, אתם יודעים שסברובסקי הוא אחד השמות המובילים בשוק התכשיטים. ואולי לא …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *